Licences.lv izmanto divu veidu sīkdatnes:
  1. Sīkdatnes, kas nodrošina Jūsu pieprasīto pakalpojumu darbību.
  2. Sīkdatnes, kas Licences.lv sniedz informāciju par interneta vietnes www.licences.lv apmeklējumu un, kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Piekrītu

Klubi

Logo Nosaukums Vadītājs Vieta E-pasts Telefons
IK Auseklis motoklubs Vladimirs Šibajevs Rīga bjcauseklis@riga.lv 26120897
3Bro racing Krišjānis Celms Ogre info@3bro.lv 26412440
A projekti Artūrs Robežnieks Ogre artus@ktm.lv 29405616
Adventure Team Latvia Jānis Jegorovs Jūrmala sandijs.baltkajs@gmail.com 26585999
Ainažu brīvprātīgie ugundzēsēji Gints Kopštāls Alojas novads gincako@inbox.lv 26343282
Sumata Pēteris Vočtavs Ventspils novads sumata@apollo.lv 29425166
MTskola Kaspars Vērnieks Āne mtskola@gmail.com 29800891
Bruno Racing Team Bruno Rožkalns Rīga brunoracingteam@gmail.com 29205427
CEC I.S.Racing Ivo Šteinbergs Jelgava cec.isracing@gmail.com 29400599
Ghetto MX Team Ralfs Guļevskis Rīga mxralfs@gmail.com 24424484
Jāņa Vintera Moto Team Riga Jānis Vinters Jelgavas novads janisvintetd@gmail.com 29244427
Karro MX Ainārs Karro Baloži ainarskarro@inbox.lv 29296100
LatvianBaja Romāns Ērkulis Ogresgals romanserkulis@inbox.lv 29228498
Ļitvinova Motosporta klubs Agris Ļitvinovs Carnikava agris@litvinovs.lv 29213837
MK ASB Normunds Šķepasts Braslavas pagasts. normunds129@inbox.lv 29340656
AKA Team Kaspars Robežnieks Rīga info@akagroup.lv 29206615
Moto Mafia Edgars Rutkis Bukulti info@motomafia.lv 28256312
apPasaule Mārtiņš Sils Rīga msi@appasaule.lv 29227217
Motoklubs Ape Mairis Levans Ape mairislevans@gmail.com 29249496
Kalsnava MB Jānis Lungevičs Jaunkalsnava kalsnava@madona.lv 29412435
Motoklubs Litene Gints Markovs Litene dina_markova@inbox.lv 26451274
MK Stende Guntars Žigats Stende guntars.zigats@inbox.lv 26400598
XKross Ritvars Stāmers Rīga info@xkross.lv 26951777
Motorparks Dimanti Gundars Rubenis Vecstāmeriene vecsalenieki@inbox.lv 29123416
motorsport.lv Mārtiņš Lagzdiņš Kuldīgas novads info@motorsport.lv 26680173
Kemko MK Jānis Kempelis Rīga jk56@inbox.lv 29207371
Mini Speedfighter Juris Repsis Rīga juvita36@inbox.lv 26474225
MX Kuba Santis Vinzols Saldus ssantis@inbox.lv 29106767
MX Moduls Valdis Seratinskis Rīga mxmoduls@gmail.com 26401288
MX Stopiņi Ingars Ozoliņš Ulbroka mxstopini@gmail.com 29167259
Nacionālā motosporta asociācija Kaspars Cveiģelis Rīga superkauss@gmail.com 29513855
On Spot Nikijs Platkēvičs Sigulda nikijs.platkevics@gmail.com 26386483
MK "Akmentiņi" Igors Korņējevs Mazsalaca igorskornejevs@inbox.lv 29464099
POLE POSITION Sergejs Paņevins Rīga racing@poleposition.lv 29136202, 29175555
Riga Speedway Club Nils Freivalds Rīga rigaspeedway@gmail.com 29121277
Saldus motoklubs Aidis Herings Saldus aidish@inbox.lv 29253550
AJ Racing Anrijs Beržanskis Liepāja anrijs89@inbox.lv 26350263
DAKO Ziemeļvidzeme Igors Bitkins Smiltenes novads dainis@vaidens.lv 29123558
X99/Slīterāni Andis Bikaunieks Jēkabpils novads info@x99.lv 26670172
Gaujas kauss MX Team Uldis Grava Valmiera uldis69@gmail.com 29217227
Juko Sporta klubs Normunds Jukša Pļaviņu novads normunds777@inbox.lv 26728575
L.R.K. Kaspars Laizāns Lapenieki klubslrk@gmail.com 26482150
Motodroms Dzintars Baltais Rīga dzintars.baltais@gmail.com 29552553
Stari Motocentrs Intars Sabulis Gulbene intars.s@inbox.lv 26666231
Tempo 24H Iveta Kaminska Rīga info@autoeuro.lv 26427833
Vlasov Racing Ilva Virkstene Madona ilvavi@inbox.lv 26443271
VV Moto Racing Team Ivars Rubīns Ķegums vvmoto@inbox.lv 29410997
FOX Hill Moto Team Roberts Frienbergs Alejas foxhil@inbox.lv 22336307
BBAclub.lv Mārtiņš Egle Krogsils bbaclub.lv@gmail.com 26101388
Camk Latgale Aigars Virza Rēzekne camklatgale@inbox.lv 29204465
Eglic Racing Uldis Eglītis Dobele eglicracing@gmail.com 29284863
Grobiņas MK Gunita Mateusa Grobiņa grobinas-mk@inbox.lv 26392762
Latvijas Motoklubu Asociācija Aivars Freimanis Mārupe fridis@vbo.lv 29238017
Latvijas Motosporta tiesnešu asociācija Oskars Ozols Rīga kaspars@lamsf.lv 28615165
Mārupes AMK Bieriņi Aivars Ābols Mārupes novads bierinumoto@inbox.lv 29430707
Mazmoto Racing Team Kaspars Brigzne Rīga mazmoto@inbox.lv 29913613
Motovidzme Inga Kārkliņa Sigulda ingafox@inbox.lv 29445116
Rambas R Raivis Krastiņš Cenu pag. rambas-r@inbox.lv 29559870
Stuntfighters Mārtiņš Arents Rīga mapo@stuntfighters.lv 26637777
Moto AZ Jānis Baunis Limbažu novads baunisjanis@inbox.lv 29163916
Motokurzeme Mareks Štrauss Grobiņa mareks.strauss@gmail.com 29480227
Motoklubs Remus Aigars Zelčs Astiki aigarszelcs1978@inbox.lv 29247552
Motokruīzs Ēriks Eizāns Balvi autokruizs.balvi@inbox.lv 29112111
Salacas kauss Varis Ķūrēns Mazsalaca salacaskauss@inbox.lv 22081505
Reišulis MX Kaspars Reišulis Ragana kasparsreisulis@gmail.com 29222734
RIXMOTO Jānis Hāze Rīga rixmoto@gmail.com 292553388
MX Ādaži Leons Kozlovskis Ādaži leons.kozlovskis@inbox.lv 29626312
Pa Tī Oskars Valpēteris Lielvārde skpati@inbox.lv 29420024
Speedway Grand Prix of Latvia Vladimirs Ribņikovs Daugavpils speedway-loko@inbox.lv 29561039
Elkšņi Sporta klubs Ilmārs Justs Ikšķile ilmarsj@inbox.lv 29217590
F.F.F. Sporta klubs Gatis Freibergs Grobiņa fffmotors@inbox.lv 29256772
RAMO Motorsport Uldis Zaharāns Aizpute ramomotorsports@inbox.lv 29397995
Streetfighters RT Rūdolfs Bergmanis Rīga info@sfrt.lv +371 29184673
SUPER ENDURO LATVIA Vitālijs Ovčiņņikovs Vimbu Krogs vrfpro.lv@gmail.com +371 22471077
Talsu Moto Klubs Ritvars Volfs Talsi ritvars.volfs@apollo.lv 29109153
Pīlādzis TSK Ēriks Pīlādzis Stelpe info@motosport.lv 29454683
Rodeo MX Arvis Sanders Ventspils rodeomxracing@gmail.com 29210916
Viking Trial Zigmārs Alksnis Grobiņa viking.trial@gmail.com 29294420
Xskill Racing Team Dace Igale Ikšķile xskillracingteam@gmail.com 26516060
Agarska Triāla klubs Artūrs Grīnfelds Jelgava agarskatk@gmail.com 28656100
Aivo Moto Centrs Arvīds Šteinbergs Jelgava arvids.steinbergs@gmail.com 29400599
AP Motoklubs Atis Pārums Mārupes novads apmotoklubs@inbox.lv 29550352
Gulbenes Moto Aleksejs Kuzmins Gulbene gulbenesmoto@inbox.lv 20202056
Kristera Serģa Motoklubs Kristers Serģis Priekuļu novads kristers@sergis.lv 29559921
Motoaplis Dainis Linķis Rīga motoaplis@motoaplis.lv 29323030
Motorprieks Jānis Mickēvičs Rīga micuki63@inbox.lv 29222963
Motosports Racing Team Lauris Ermanis Rīga lauris@motosports.lv 29460728
MX4 Dobele Māris Sniķers Dobele maris.snikers@gmail.com 29293719
Sporta Atbalsta Centrs Anatolijs Abramovs Rīga anatolijs@apollo.lv 20167397
Suzuki Latvia-VILDERS Jānis Vilders Cēsis vilders@vilders.lv 0037129250521
Titurgas iespēju parks Daiga Gulbe Baloži daiga.gulbe@gmail.com 29494448
Daugavpils BJC Jaunība Antons Macuks Daugavpils antonsmacuks@inbox.lv 29283822
Motoklubs Ezere Teodors Pilibaitis Saldus aivisg1995@inbox.lv 27847378
MX TALSI ARMANDS JANSONS Talsi mxtalsi@inbox.lv 29493997
MX Nācijas Valdis Seratinskis Rīga valdisseratinskis@gmail.com 26401288
Rīgas Jauno tehniķu centrs Kaspars Brigzne Rīga kashinjhh@inbox.lv 29913613
IS Pro Moto Imants Solovjevs Ogre imants@ispromoto.lv 29286526
ASRT Mārcis Ķenavs Rīga mxparks@inbox.lv 28383626


Lūdzu uzgaidiet..
REĢISTRĒTIEM LIETOTĀJIEM



Reģistrēties
Aizmirsi paroli? Spied šeit!