Licences.lv izmanto divu veidu sīkdatnes:
  1. Sīkdatnes, kas nodrošina Jūsu pieprasīto pakalpojumu darbību.
  2. Sīkdatnes, kas Licences.lv sniedz informāciju par interneta vietnes www.licences.lv apmeklējumu un, kuru izmantošanai ir nepieciešama Jūsu piekrišana.
Piekrītu

LaMSF kalendārs

TUVĀKĀS SACENSĪBAS
-
-
-
-
DIENAS
STUNDAS
MINŪTES
SEKUNDES
Baltijas kauss CROSS-COUNTRY | 2.posms
Kalvaria
21. septembrī
Sēlijas kauss motokrosā 4.posms
Ilūkste
21. septembrī
Zelta mopēda čempionāts motokrosā | 8.posms
Vecumnieki
21. septembrī

Kalendārs secībā pa seriāliem
Janvāris
12
Jan
Latvijas čempionāts/ Latvijas kauss skijoringā un ziemas motokrosā
Vecpiebalga
13
Jan
Latvijas čempionāts/ Latvijas kauss skijoringā un ziemas motokrosā
Madona
19
Jan
Latvijas čempionāts/ Latvijas kauss skijoringā un ziemas motokrosā
Liepkalne
20
Jan
Latvijas čempionāts/ Latvijas kauss skijoringā un ziemas motokrosā
Ērgļi
26
Jan
Latvijas čempionāts/ Latvijas kauss skijoringā un ziemas motokrosā
Nereta
Februāris
02
Feb
Latvijas čempionāts/ Latvijas kauss skijoringā un ziemas motokrosā
Stāmeriena
03
Feb
Latvijas čempionāts/ Latvijas kauss skijoringā un ziemas motokrosā
Ropaži
10
Feb
Red Bull Twitch 'N Ride skijorings
Ropaži
16
Feb
Auto traks kalnā braukšana
Gaiziņkalns
23
Feb
BALTIC ICE RACE 2019
Mārupe
23
Feb
Latvijas čempionāts/ Latvijas kauss skijoringā un ziemas motokrosā
Alūksne
Marts
30
Mar
Latvijas kauss CROSS-COUNTRY | 1.posms
Liepāja
30
Mar
Baltijas kauss CROSS-COUNTRY | 1.posms
Liepāja
Aprīlis
13
Apr
Latvijas čempionāts ENDURO | 1.posms
Ķesterciems
13
Apr
Latvijas kauss ENDURO SPRINTĀ | 1.posms
Ķesterciems
20
Apr
Latvijas kauss CROSS-COUNTRY | 2.posms
Ķesterciems
20
Apr
Baltijas Spīdveja Līgas čempionāts | 1.posms
Daugavpils
20
Apr
Nacionālais kauss motokrosā | 1.posms
Pilsblīdene
27
Apr
Latvijas Junioru čempionāts motokrosā | 1.posms | MX solo
Aizpute
27
Apr
Latvijas Amatieru čempionāts motokrosā | 1.posms | MX solo
Aizpute
27
Apr
Zelta mopēda čempionāts motokrosā | 1.posms
Aizpute
28
Apr
Latvijas čempionāts motokrosā | 1.posms
Aizpute
Maijs
01
Mai
Latvijas atklātais Mazmoto čempionāts motošosejā | 1.posms
Biķernieki
01
Mai
1.maija motobraukšanas festivāls
Ropaži 333
04
Mai
Latvijas Čempionāts un LaMSF Kauss Supermoto | 1.posms
Madona
05
Mai
Latvijas čempionāts motokrosā | 2.posms
Ape
05
Mai
Latvijas Čempionāts un LaMSF Kauss Supermoto | 2.posms
Madona
05
Mai
46. Vaidavas kausa izcīņa motokrosā
Ape
05
Mai
Zelta mopēda čempionāts motokrosā | 2.posms
Ape
11
Mai
Baltijas kauss ENDURO SPRINTĀ | 1.posms
Madona
11
Mai
Latvijas čempionāts ENDURO | 2.posms
Madona
11
Mai
Latvijas kauss ENDURO SPRINTĀ | 2.posms
Madona
11
Mai
Latvijas atklātais Mazmoto čempionāts motošosejā | 2.posms
Smiltene
11
Mai
Nacionālais kauss motokrosā | 2.posms
Saldus
18
Mai
Baltijas čempionāts un kauss ENDURO | 1.posms
Paikuse
18
Mai
Latvijas čempionāts ENDURO | 3.poms
Paikuse
18
Mai
Latvijas Junioru čempionāts motokrosā | 1.posms | B/V&Q
Aloja
18
Mai
Latvijas Amatieru čempionāts motokrosā | 1.posms | B/V&Q
Aloja
18
Mai
Retro motokross | 1.posms
Aloja
18
Mai
Latvijas čempionāts motošosejā | 1.posms
Dienas kārtība
Pieejama http://balticrr.eu
Rezultāti
Pērnava
19
Mai
Baltijas čempionāts motošosejā | 1.posms
Dienas kārtība
Pieejama http://balticrr.eu
Rezultāti
Pērnava
19
Mai
Dimantu kauss superkrosā
Stāmeriena
25
Mai
Latvijas čempionāts/ Latvijas kauss triālā 1.posms
Priežkalni
26
Mai
Latvijas atklātais Mazmoto čempionāts motošosejā | 3.posms
Jelgava
26
Mai
Latvijas Junioru čempionāts motokrosā | 2.posms | MX solo
Ķegums
26
Mai
Latvijas Amatieru čempionāts motokrosā | 2.posms | MX solo
Ķegums
26
Mai
Zelta mopēda čempionāts motokrosā | 3.posms
Ķegums
26
Mai
Latvijas čempionāts motokrosā | 2.posms (MX85, MX85B)
Ķegums
Jūnijs
01
Jūn
Nacionālais kauss motokrosā | 3.posms (pieaugušo klases)
Gulbene
01
Jūn
FIME Austrumeiropas zonas Eiropas čempionāta posms EMX65 un EMX85 motokrosā
Gulbene
01
Jūn
BMA Minikauss 1.posms
Keila
02
Jūn
Nacionālais kauss motokrosā | 3.posms (bērnu klases)
Gulbene
05
Jūn
Minimotokross 1.posms
Jaunmārupe
08
Jūn
Latvijas kauss CROSS-COUNTRY | 3.posms
Stende
08
Jūn
Latvijas Junioru čempionāts motokrosā | 3.posms | MX solo
Stelpe
08
Jūn
Latvijas Amatieru čempionāts motokrosā | 3.posms | MX solo
Stelpe
08
Jūn
Zelta mopēda čempionāts motokrosā | 4.posms
Stelpe
08
Jūn
Latvijas čempionāts motošosejā | 2.posms
Biķernieki
08
Jūn
"Ausekļa kauss" spīdvejā 125cc klasei
Biķernieki
08
Jūn
Latvijas čempionāts/ Latvijas kauss triālā 2.posms
Ugāle
08
Jūn
Somijas Spīdveja Līga
Biķernieki
09
Jūn
Latvijas atklātais Mazmoto čempionāts motošosejā | 4.posms
Ropaži
15
Jūn
FIME Eiropas čempionāts EMX250 un EMX2T motokrosā
Ķegums
15
Jūn
FIM Pasaules čempionāts MXGP motokrosā
Ķegums
22
Jūn
Latvijas Čempionāts un LaMSF Kauss Supermoto | 3.posms
Aravete
22
Jūn
Jaunpils Līgo kauss motokrosā 2019
Jaunpils
22
Jūn
Nacionālais kauss motokrosā | 4.posms
Jaunpils
23
Jūn
Latvijas Čempionāts un LaMSF Kauss Supermoto | 4.posms
Aravete
29
Jūn
Baltijas, Latvijas, Igaunijas un Lietuvas čempionāta posmi
Madona
29
Jūn
Latvijas čempionāts ENDURO | 4.poms
Madona
29
Jūn
Latvijas Junioru čempionāts motokrosā | 2.posms | B/V&Q
Viļaka
29
Jūn
Latvijas Amatieru čempionāts motokrosā | 2.posms | B/V&Q
Viļaka
29
Jūn
Retro motokross | 2.posms
Viļaka
29
Jūn
FIME Eiropas čempionāts enduro
Madona
29
Jūn
BMA Minikauss 2.posms
Valgjarve
29
Jūn
FIM Team Speedway U21 World Championship Semi Final 1
Daugavpils
Jūlijs
03
Jūl
Minimotokross 2.posms
Jaunmārupe
06
Jūl
Baltijas čempionāts motokrosā | 1.posms (MX)
Pērnava
06
Jūl
Latvijas atklātais Mazmoto čempionāts motošosejā | 5.posms
Smiltene
06
Jūl
Enduro Rallija sacensības
Zante
06
Jūl
Latvijas čempionāts motokrosā | 3.posms
Pērnava
07
Jūl
Latvijas atklātais Mazmoto čempionāts motošosejā | 6.posms
Smiltene
07
Jūl
Baltijas čempionāts motokrosā | 1.posms (Q un B/V))
Pērnava
07
Jūl
MPK SUPERCROSS
Kandava
13
Jūl
Latvijas Čempionāts un LaMSF Kauss Supermoto | 5.posms
Jelgava
13
Jūl
Baltijas Spīdveja Līgas čempionāts | 2.posms
Biķernieki
14
Jūl
Latvijas Čempionāts un LaMSF Kauss Supermoto | 6.posms
Jelgava
14
Jūl
Latvijas čempionāts "ASPEKT-V" motokrosā | 4.posms
Dobele
14
Jūl
"Dobeles Dzirnavnieka" kauss MX85, MX85B motokrosā
Dobele
14
Jūl
"MX4 Dobele" kausa izcīņa Veterāniem motokrosā
Dobele
ATCELTS
Super Enduro 2019
Biķernieki
20
Jūl
Latvijas Junioru čempionāts motokrosā | 3.posms | B/V&Q
Ainaži
20
Jūl
Latvijas Amatieru čempionāts motokrosā | 3.posms | B/V&Q
Ainaži
20
Jūl
Retro motokross | 3.posms
Ainaži
20
Jūl
BMA Minikauss 3.posms
Ozolnieki
20
Jūl
Ozolnieku kausa izcīņa triālā
Ozolnieki
21
Jūl
Zelta mopēda čempionāts motokrosā | 5.posms
Cēsis
27
Jūl
Latvijas čempionāts motošosejā | 3.posms
Kačergine
27
Jūl
FIME Eiropas čempionāts kvadru motokrosā
Stelpe
27
Jūl
FIM Pasaules čempionāts blakusvāģu motokrosā
Stelpe
27
Jūl
“Consistency Race” tūrisma motociklu sacensības
Ērgļi
ATCELTS
Latvijas atklātais Mazmoto čempionāts motošosejā | 7.posms
Madona
28
Jūl
Baltijas čempionāts motošosejā | 2.posms
Kačergine
31
Jūl
Minimotokross 3.posms
Jaunmārupe
Augusts
03
Aug
Rocketbiker Enduro
Tukums
03
Aug
Baltijas Spīdveja Līgas čempionāts | 3.posms
Varkaus
03
Aug
Latvijas Junioru čempionāts motokrosā | 4.posms | MX solo
Aloja
03
Aug
Latvijas Amatieru čempionāts motokrosā | 4.posms | MX solo
Aloja
03
Aug
Zelta mopēda čempionāts motokrosā | 6.posms
Aloja
03
Aug
Latvijas čempionāts motokrosā | 4.posms (MX85, MX85B-pārcelts no Dobeles)
Aloja
04
Aug
Baltijas Spīdveja Līgas čempionāts | 4.posms
Varkaus
10
Aug
Latvijas Čempionāts un LaMSF Kauss Supermoto | 7.posms
Rapla
10
Aug
Baltijas kauss ENDURO SPRINTĀ | 2.posms
Jōesuu
10
Aug
Nacionālais kauss motokrosā | 5.posms
Ķegums
11
Aug
Latvijas Čempionāts un LaMSF Kauss Supermoto | 8.posms
Rapla
17
Aug
Latvijas kauss ENDURO SPRINTĀ | 3.posms
Vidriži
17
Aug
Latvijas Junioru čempionāts motokrosā | 4.posms | B/V&Q
Madona
17
Aug
Latvijas Amatieru čempionāts motokrosā | 4.posms | B/V&Q
Madona
17
Aug
Retro motokross | 4.posms
Madona
ATCELTS
Latvijas atklātais Mazmoto čempionāts motošosejā | 8.posms
Biķernieki
18
Aug
Latvijas čempionāts spīdvejā
Daugavpils
21
Aug
Minimotokross 4.posms
Jaunmārupe
ATCELTS
Youth Development Series
Daugavpils
24
Aug
Latvijas kauss ENDURO SPRINTĀ | 4.posms
Ropaži
24
Aug
Baltijas Spīdveja Līgas čempionāts | 5.posms
Kohtla-nomme
24
Aug
Track Day
Biķernieki
24
Aug
Latvijas Junioru čempionāts motokrosā | 5.posms | MX solo
Staicele
24
Aug
Latvijas Amatieru čempionāts motokrosā | 5.posms | MX solo
Staicele
24
Aug
Zelta mopēda čempionāts motokrosā | 7.posms
Staicele
24
Aug
Latvijas čempionāts triālā | 3-4.posms
Grobiņa
ATCELTS
Youth Development Series
Daugavpils
25
Aug
Latvijas Čempionāts un LaMSF Kauss Supermoto | 9.posms
Smalilinkai
25
Aug
Latvijas čempionāta 4.posms un Baltijas čempionāts 3.posms motošosejā
Biķernieki
31
Aug
Baltijas kauss ENDURO SPRINTĀ | 2.posms
Kalvaria
31
Aug
Latvijas Junioru čempionāts motokrosā | 5.posms | B/V&Q
Saldus
31
Aug
Latvijas Amatieru čempionāts motokrosā | 5.posms | B/V&Q
Saldus
31
Aug
Retro motokross | 5.posms
Saldus
31
Aug
WILD KIDS Minicup Sigulda- BMA Minikauss 4.posms
Sigulda
Septembris
07
Sep
Latvijas čempionāts motošosejā | 5.posms
Pērnva
07
Sep
Baltijas čempionāts/ Latvijas čempionāts/ Latvijas kauss triālā 5.-6.posms
Jelgava (ruļļi)
07
Sep
Jelgavas čempionāts triālā 1.-2.posms
Jelgava (ruļļi)
07
Sep
Ranna, Tabasalu Speedway
Ranna, tabasalu
08
Sep
Baltijas čempionāts motokrosā | 2.posms
Cēsis
08
Sep
Latvijas čempionāts motokrosā | 5.posms un MOTOZIP.LV kausa izcīņa
Cēsis
08
Sep
Baltijas čempionāts motošosejā | 4.posms
Pērnava
14
Sep
Baltijas čempionāts motokrosā | 3.posms (MX85)
Utena
14
Sep
Nacionālais kauss motokrosā | 6.posms
Madona
15
Sep
Baltijas čempionāts motokrosā | 3.posms (MX + Q un B/V)
Utena
21
Sep
Baltijas kauss CROSS-COUNTRY | 2.posms
Kalvaria
21
Sep
Sēlijas kauss motokrosā 4.posms
Ilūkste
21
Sep
Zelta mopēda čempionāts motokrosā | 8.posms
Vecumnieki
22
Sep
BTIN Latvijas novadu komandu kauss motokrosā
Dobele
22
Sep
Latvijas čempionāts motokrosā | MX Dāmas
Dobele
28
Sep
Latvijas kauss CROSS-COUNTRY | 4.posms
Madona
28
Sep
Baltijas Spīdveja Līgas čempionāts | 6.posms
Biķernieki
28
Sep
Nacionālais kauss motokrosā | 7.posms
Stende
28
Sep
Ausekļa kauss spīdvejā
Rīga
Oktobris
05
Okt
Baltijas čempionāts un kauss ENDURO | 3.posms
Arukula
05
Okt
Mārupes Lielais motokross 2019
Jaunmārupe
05
Okt
Minimotokross 5.posms
Jaunmārupe
05
Okt
BMA Minikauss 5.posms
Tetele
05
Okt
Eriņu Kauss motokrosā
Lejeriņi
06
Okt
Aigara Griķa piemiņas kauss motokrosā
Ezere
12
Okt
Baltijas kauss CROSS-COUNTRY | 3.posms
Paikuse
12
Okt
Stendes rudens un A.Skudrēvica balvas izcīņa motokrosā
Stende
19
Okt
BMA Minikauss 6.posms
Jelgava
ATCELTS
MK Kandava Kauss motokrosā
Kandava
19
Okt
Jelgavas čempionāts triālā 3.posms
Jelgava (ruļļi)
26
Okt
Latvijas kauss CROSS-COUNTRY | 5.posms
Priekule




Lūdzu uzgaidiet..
REĢISTRĒTIEM LIETOTĀJIEM



Reģistrēties
Aizmirsi paroli? Spied šeit!